Hei girls! Așa cum am promis, postarea săptămânală e aici, cam târziu ce-i drept. O săptămână destul de relaxantă, vă las câteva poze :)
Mi-am scos tenișii la plimbare pentru că a fost cam urât afară, a plouat. Îmi plac că sunt colorați dar îmi sunt puțin mari de aceea i-am legat strâns. Se vede urât ?
Combinația asta de brățări + ceas o port mai tot timpul, săptămâna aceasta am apucat să port doar ceasul acesta.
Nu se poate vara fără multeee fructe! Așa că am făcut o salată și a fost delicioasă :D
Noua mea prietenă de la Flomar, o veți vedea pe unghii în curând!
Să vă povestesc despre acest stilou. Este un stilou pentru telefon,mai exact pentru cele cu touch screen. L-am găsit într-un magazin chinezesc. Știam despre existența lor însă nu am vrut să dau vreo sumă exorbitantă pe el așa că atunci când am văzut că este doar 5 lei, l-am luat. Este mai mult o curiozitate nu este strict necesar.
Și m-am răsfățat cu câteva gogoși, s-au terminat foarte repede:))
O nouă plăcere vinovată! Kinder Bueno White. Nu era de ajuns varianta cu ciocolată,am descoperit și asta care e delicioasăăăă!
Și ca de sfârșit de săptămână, am mâncat o pizza :D
Cum a fost săptămâna voastră? Vă pup și vă aștept răspunsurile!







