Săptămâna aceasta, curierul a stat numai pe la mine :)). Astăzi am primit o comandă plasată pe miniprix.ro . Siteul îmi este cunoscut de câțiva ani buni iar dacă înă nu ați aflat de el, trebuie să îl vizitați. Zilnic au oferte de nerefuzat!
Datorită reducerilor, am hotărât să plasez într-un sfârșit o comandă. Nu este prima mea comandă, pot să mă declar un client fidel al lor :D.
Pentru a avea transportul gratuit trebuie depășită suma de 100 lei așa că am dat comanda împreună cu o prietenă. Transportul nu este mult, 9 lei, dar e mai bine când este gratis!
Astea fiind spuse, am tot colindat siteul, la toate "raioanele" și m-am oprit la câteva piese vestimentare.
Mi-am ales un sacou care credeam că este turcoaz, s-a dovedit a fi verde însă este foarte frumos și calitativ!
Material grosuț dar elegant,cu o căptușeală în dungi. Modelul este cambrat și îmi place cum se așază. Este de la S.Oliver,mărimea 34.
Este mult mai frumos în realitate.
Un alt produs ales, a fost o fustă midi cu imprimeu aztec care din păcate îmi este mare dar o voi modifica!
Mi-am comandat mărimea M, îmi trebuia un S. Este din bumbac calitativ și este foarte frumoasă.
Pentru că imediat începe școala,mi-am ales și o cămașă albă din bumbac,mărimea S care vine excelent!
Este tip tunică cu broderii pe piept și cordon la spate.
Și ultimul lucru achiziționat este o rochiță. Deși am o mică colecție de rochițe,am mai adăugat una :D
Este feminină,dintr-un material fin și este turnată pe corp. Este mult mai frumoasă în realitate!
O să rămân fidelă magazinului online deoarece ne întâmpină mereu cu prețuri mici și produse de calitate!
Ce părere aveți de ce mi-am cumpărat? Vă place siteul miniprix?





