Săptămâna în imagini #1

   Săptămâna aceasta, pot să spun că a fost destul de încărcată pentru mine. Eu de obicei nu fac prea multe lucruri,mai mult în fața laptopului și prin împrejurimile casei. Vă las câteva poze din cursul săptămânii, enjoy!









Am început cu câteva comenzi despre care v-am povestit, iar noul meu "proiect", geanta de hârtie mi-a ocupat ceva timp. Încă nu este terminată dar deja îmi place și abia aștept să o port! La vamă, mă mai așteptau două colete comandate de pe Ebay care au întârziat destul de mult, nu mă așteptam să le mai primesc.În ziua în care am fost după colete,am purtat topul de dantelă pe care îl ador și pantalonii scurți DIY, accesorizate cu un ceas alb și geanta de la Avon. Sâmbătă am fost la majoratul prietenei mele,am purtat o rochie lejera și colorată, a fost foarte frumos! Unghiile le-am avut ca în poză, nu știu ce am vrut să fac însă am primit complimente pentru ele :)).


Și melodia care am ascultat-o în ultimul timp și mă face să dansez!

Săptămâna voastră cum a fost ?
                                                      Kisses girls!

This entry was posted on duminică, 10 august 2014 and is filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

Leave a Reply