m-a captivat și am citit-o într-o singură zi ! Chiar dacă are 364 de pagini, este foarte ușor de citit și nu o poți lăsa din mâini până nu o termini, este un roman excelent!
Nu vreau să stric plăcerea nimănui de a citi romanul, așa că nu voi rezuma acțiunea lui. Vreau doar să vă arăt mottoul acestuia, care sper să vă facă o idee: 35 de fete. O singură coroană. O competiție unică.
O altă parte care m-a impresionat a fost autoarea, care la finalul romanului a lăsat câteva mulțumiri.
Și m-a impresionat deoarece prima frază era adevărată în cazul meu,am rămas surprinsă! Oare sunt singura care a citit această carte cu ardoare până la miezul nopții ? Sper că nu!
Aștept comentarii și păreri despre această carte și de la voi,vă pup!

